Operator Linii Produkcyjnych 2024-03-21
4500 zł
Opolskie, Kluczbork
Telefon: 695231825

Dla naszego Klienta, do zatrudnienia bezpośredniego, poszukujemy 2 osób na stanowisko:

Operator Linii Produkcyjnej

Miejsce pracy: Murów

Stawka: 4500zł brutto

Darmowy dojazd m.in z miejscowości: Pokój, Wołczyn, Kluczbork lub dofinansowanie do własnego środka transportu!

Pracodawca chce Ci zaoferować:

  • Umowę o pracę – bez pośredników!

  • Wynagrodzenie na start: 4500zł brutto + dodatki za pracę zmianową i w godzinach nocnych

  • Roczną premię (do 7% rocznych zarobków)

  • Pełen pakiet benefitów, m.in.: wczasy pod gruszą, premie świąteczne, LuxMed za 1zł, prywatne ubezpieczenie grupowe i wiele innych

  • Dostęp do stołówki w miejscu pracy

Zadania:

  • Obsługa zautomatyzowanej linii produkcyjnej

  • Obsługa wózka widłowego (możliwość wyrobienia uprawnień UDT po rozpoczęciu pracy)

  • Kontrola jakości procesu produkcyjnego

  • Dbanie o porządek w miejscu pracy oraz powierzoną maszynę

Od Ciebie oczekujemy:

  • Dyspozycyjności do pracy na III zmiany (od pon do pt)

  • Podstawowej umiejętności obsługi komputera

  • Mile widziane uprawienia na wózki widłowe

Ocena: 0
Wyświetleń: 7 Dodał(a): lukasz.bandachowicz

Komentarze
Inne propozycje